Legutóbbi álláskeresések

Location: Fót, Pest

Vagyonőr
Location: Pest megye

Takarító

Méréstechnikus
Location: Kóny, Győr-Moson-Sopron

Autószerelő
Location: Pinnye, Győr-Moson-Sopron

Laboráns
Location: Szabadegyháza, Fejér

Raktáros
Location: Nagykáta, Pest

Szakács
Location: Gelej, Borsod-Abaúj-Zemplén

Adminisztratív munkatárs
Location: Göd, Pest

Szakács
Location: Budapest, V. kerület

Tetőfedő

Raktáros
Location: Budapest, XV. kerület

Értékesítő

Szobafestő
Location: Németország

Hogyan írjuk le a vagyonőr, biztonsági őr pozíciót?

Az álláskeresők között hatalmas sikernek örvend a vagyonőr álláshirdetés. Ahhoz, hogy az Ön által hirdetett pozíció felkeltse a jelöltek érdeklődését, tartsa be ezeket a tanácsokat:

  • Adja meg, hogy milyen objektumot fog őrizni a jelölt – irodát, lakóépületet vagy testőrre van szüksége. Ezzel csökkenti az irreleváns jelöltek általi telefonhívások számát.
  • A védeni kívánt objektum helye. Ha megadja a munkavégzés helyét, 70%-kal több releváns jelöltre tehet szert, valamint időt spórolhat az előzetes telefonos egyeztetés során azokkal a jelöltekkel, akik nem felelnek meg Önnek.
  • Fizetés – az egyik legfontosabb eleme a vagyonőr álláshirdetés leírásának. Ha megadja a fizetést, 89%-kal több jelöltre számíthat.
  • A munkavégzés ideje is fontos szerepet játszik a jelölt számára. Műszakos munkavégzés esetében adja meg a lakhatás feltételeit.

Az alap elvárások a vagyonőrhöz:

  • nagykorú;
  • vagyonőri tapasztalat;
  • büntetlen előélet és káros szenvedélyektől mentes.

Ha az Ön vállalatánál egyéb feltételek is vannak, amelyeket nem említettünk, adja meg a pozíció leírásában.

Az alábbiakban megadjuk a Jooble által készített vagyonőr hirdetés sablonját, amellyel egyszerűbb lesz a toborzás:

Vagyonőr hirdetés sablonja

Pozíció megnevezése: vagyonőr (pontosítani az őrzés adatait)

Adja meg a lehetséges biztonsági feladatokat:

  • ki- és beléptetési mód biztosítása – igen/nem
  • a helyiségek és/vagy a terület biztonságának biztosítása – igen/nem
  • a dolgozók és/vagy látogatók biztonságának biztosítása – igen/nem
  • videó megfigyelése – igen/nem

Elvárások:

  • biztonsági területen szerzett munkatapasztalat – szükséges/nem szükséges (ha szükséges, adja meg, milyen területen)
  • adminisztratív és jogi szabálysértések és büntetett előélet hiánya
  • orvosi ellenjavallatok és függőségek hiánya

Külső megjelenés:

ápolt és rendezett, jó fizikai állapotú

Készségek:

kulturált nyelvhasználat, konfliktushelyzetek megoldásának képessége, biztonsági ellenőrző berendezésekkel (röntgen, fémdetektor, veszélyes anyagok észlelése) való tapasztalat (jelölje meg, melyikre van szükség) – igen/nem

Jellembeli tulajdonságok:

figyelmesség, figyelem, őszinteség, fegyelem, felelősség, stressztűrés.

Hivatalos munkavégzés:

Fizetés: ____ műszakonként/hetente/havonta, naponta

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (hány nap és hány óra egy héten), váltott műszak (adjuk meg a műszakok idejét), részmunkaidő – igen/nem
  • Munkaruha – igen/nem

Szociális juttatások:

Biztosítás – igen/nem, táppénz fizetése, szabadság

FacebookTwitterLinkedIn
Date: 26 augusztus 2022
Feliratkozás hírlevelekre
Hasznos információk a toborzásról, tapasztalatok megosztása e-mailen keresztül