Legutóbbi álláskeresések

Location: Budapest

Irodavezető

Betegápoló
Location: Németország

Betanított munkás
Location: Franciaország

Raktári munkatárs
Location: Halmajugra, Heves

Értékesítő
Location: Dunakeszi, Pest

Villanyszerelő
Location: Miskolci járás, Borsod-Abaúj-Zemplén

Parkgondozó
Location: Zalaegerszeg

Gépkezelő

Pénztáros

Szakács
Location: Budapest, X. kerület

Szakács

Szakács
Location: Budapest, VIII. kerület

Location: Dunaföldvár, Tolna

Location: Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron

Műszakvezetőt keresünk

Hogyan fogalmazzuk meg az Építész álláshirdetést?

Az álláskeresők körében nagyon népszerű az építőipar. Ezért szeretnénk segíteni, hogy helyesen rakjuk össze a hirdetést, hogy a lehető legtöbb jelentkezőt kapjuk. Az alábbi tanácsokra érdemes odafigyelni:

  1. A pozíció megnevezése

Az építész hirdetés az egyik olyan állásajánlat, ahol nagyon fontos a cím. Pontosítsuk, hogy kit keresünk: általános építészt, gipszkartonost, vasszerelőt vagy szerelőt.

2. Bérezés

88%-kal több jelentkezőt kaphat, ha megadja a hirdetésben a várható bérezést. A fizetés természetesen függ a munkától, a munkaidőtől, valamint számos más tényezőtől is.

3. A munkaidő és feltételek

Az állásajánlat leírásában szintén fontos, hogy pontosan megadjuk a munkaidőt és a munkakörülményeket, főleg ha műszakokra van bontva a munkaidő.

A jelentkezés feltételeinél néhányat említenénk:
– tapasztalat;
– káros szokások hiánya;
– csapatmunka;
– dolgozni akarás.

Időspórolás végett elkészítettük az építész álláshirdetés vázlatát:

Építész álláshirdetés vázlata

Az álláshirdetés leírása:

Jelölje meg a lehetséges munkatípusokat:

– talajmunka;
– mezei munka;
– kőműves munka;
– beton- és vasbeton munka;
– szerelői munka;
– asztalos és bútorasztalos munka;
– tetőfedő munka;
– vakolómunkák;
– vízszerelési munkák.

Elvárások:

– tapasztalat — szükséges/nem szükséges (ha szükséges, akkor milyen és melyik munkatípusnál);
– betegségek hiánya.

Szakmai elvárások:

– építészeti szerszámokkal és/vagy eszközökkel való gyakorlat (megjelölni, amelyik szükséges) — igen/nem
– műszaki rajzról való olvasás— igen/nem

Személyes tulajdonságok: figyelmesség, felelősségtudat, szaktudás.

Munkakörülmények:
Munkavégzés helye — megnevezni a pontos munkavégzést
Bejelentett munka
Fizetés — __ műszakonként/hetente/havonta vagy az elvégzett munka után (megjelölni)
Fizetés rendje — naponta/hetente/havonta (megjelölni)
Munkaidő — nem teljes munkaidő (megjelölni hány nap vagy óra egy héten), váltott műszak (megjelölni a műszakok pontos idejét), részmunkaidő — igen/nem
Munkaruha biztosítása — igen/nem
Szerszámok és eszközök biztosítása — igen/nem
Ebéd biztosítása — igen/nem
Lakhatás biztosítása — igen/nem
Szociális juttatások

FacebookTwitterLinkedIn
Date: 27 június 2022
Feliratkozás hírlevelekre
Hasznos információk a toborzásról, tapasztalatok megosztása e-mailen keresztül