Átlagos fizetés: Ft325 000 /havonta

Több adat

340 000 Ft/hó

egyenlőtlen nincs Munkakör kiegészítése idős otthoni ellátás Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 340 000 - 0 ...
Ajánlott

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Szombathely
16 napja
 ...Munkavégzés helye 9700 Szombathely Markusovszky utca Egy helyen történő foglalkoztatás...  ...és önálló munkavégzés. Előnyt jelent: - 1-3 éves szociális/igazgatási/jogi/egészségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat...
Ajánlott
Azonnali munka

Szombathely
12 napja

320 000 - 420 000 Ft/hó

...Munkavégzés helye 9700 Szombathely Gagarin utca 5 Egy helyen történő foglalkoztatás...  .... Szakképzetlen jelentkezők részére beiskolázási lehetőség, Szociális ápoló és gondozói szak megszerzésének lehetősége. Béren...
Ajánlott
Betanított

Szombathely
Egy hónappal ezelőtt
Yettel üzletbe részmunkaidős takarítót keresünk Sárvárra (bejelentéssel)!! Munkavégzés helye: Sárvár, Batthyány utca Munkaidő: Részmunkaidő, napi 1 óra, H-SZo Főbb feladatok: Az üzlet takarítása: ügyféltér, közös helységek. Amit kínálunk: 100%-ig...
Ajánlott
Bejelentett munkaviszony
Részmunkaidő

B+N Referencia Zrt.

Sárvár, Vas
19 napja
 ...kívül a MÁV-HÉV járatain; önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett); szociális gondoskodás munkavállalóink részére; fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem; bérpótlékokkal növelt...

390 000 - 420 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése SZOCIÁLIS GONDOZÓ Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

Sárvár, Vas
 ...~ Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás ~ Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass) ~ Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer ~ Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára...
Ajánlott
Főállás

Auchan Hungary Ltd.

Sopron

376 275 Ft/hó

...meghatározott mértékben történik. VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST! Munkavégzés helye ​9400 Sopron, Gyár utca​ Munka kezdete ​azonnal​ Online jelentkezés Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes...