Folyamatosan fejlődő textilipari partnercégünk számára keresünk HR Munkatárs  kollégát  Amit kínálunk: modern családias munkakörnyezet...  ...és releváns szakmai tapasztalattal  rövid határidőn belül munkába tudsz állni nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű...

Adecco

Demecser, Szabolcs-Szatmár-Bereg
4 napja

352 000 Ft/hó

...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 352 000 - 0...  ...Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést...
Ajánlott

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Vásárosnamény, Szabolcs-Szatmár-Bereg
2 napja
 ...Kisvárdai munkavégzéssel keresünk AWI HEGESZTŐ pozícióra munkavállalókat. A cég kiváló gyártási megoldásokat, átfogó hajtóműalkatrész-...  ...Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés gombra" Pannon-Work Zrt. · Társ a munkában...

353 000 - 423 000 Ft/hó

...nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 353 000 - 423 000...  ...Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést...

11 napja

...Feladatok Fémipari partnerünkhöz keresünk gépkezelő operátorokat Vajára. Az üzemi gépek előírások szerinti üzemeltetése Részvétel...  ...havi bér Műszakpótlékok Cafeteria Teljesítmény bónusz (Havi max br. 60 000 Ft) Munkába járás támogatása Elvárások...

Egy hónappal ezelőtt
 ...FrieslandCampina Hungária ZRt. Analitikai laboráns munkatársat keres. Cégünk a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert...  ...és légy mozgatórugója a folyamatnak. A FrieslandCampinánál végzett munkával hozzájárulsz egy szebb jövő megteremtéséhez....

9 napja
 ...ügyfelek és vevők tartoznak ide. Mi tartozik a pozíciód hatáskörébe: globális/ lokális osztály. Hol/miben mutatkozik meg a pozícióban elvégzett munka hatása (vevők, kollégák, farmerek, társadalamom körében). Adj meg konkrét példákat, hogy életszerűvé tedd a pozícióleírást....

12 órája

266 800 - 340 000 Ft/hó

Petneháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
 ...Projektszemlélet, komplex, több szálon futó események átlátása és összefogása Cél és feladatorientált hozzáállás Amit nyújtunk / Benefits Versenyképes jövedelem Munkába járási támogatás Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek Lakhatási támogatás Jelenléti bónusz...