Átlagos fizetés: Ft200 000 /havonta

Több adat

Eredmények: 219 állásajánlat

...! Leírás alapján nincs Munkakör kiegészítése webáruházi munkatárs...  ...nyelvtudás.- Photoshop ismerete. Amit kínálunk:- Versenyképes fizetés.- Családias, összetartó csapat.- Hosszú távú, határozatlan időre...

161 000 - 200 000 Ft/hó

...igazodás munkához való proaktív hozzáállás, felelősségtudat, hosszútávú elkötelezettség nincs Munkakör kiegészítése Karbantartó, rakodó - szinházi díszletek raktározása, rakodása, - az előadások lebonyolításában való...

500 000 - 550 000 Ft/hó

...megbízhetóság, -Hosszútávú elkötelezettség, lojalítás Változó helyen történő munkavégzés. nincs Munkakör kiegészítése Műszaki Vezető Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott

4 napja

400 000 Ft/hó

...Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány Felhasználói színtű informatikai ismeretek nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

Tatabánya
4 napja
két műszak: de.-du. 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése fröccsöntő üzembe targonca jogosítvánnyal Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset...
Ajánlott

Tokod, Komárom-Esztergom
2 napja
kötött nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése fémipari műhelybe Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

Tát, Komárom-Esztergom
9 napja

326 000 Ft/hó

két műszak: de.-du. nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 326 000 Állománycsoport...
Ajánlott

Kecskéd, Komárom-Esztergom
2 napja

állandó éjszakai műszak 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése betanított pék Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...