Átlagos fizetés: Ft200 000 /havonta

Több adat
három vagy négy műszak, a hét minden napján 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0...
Ajánlott
Műszakos munka

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Oroszlány, Komárom-Esztergom
Egy hónappal ezelőtt
 ...gondozás. Feltétel B kategóriás jogosítvány. Szabadban végzett munka 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése parkgondozó, fűnyíró traktor vezetése Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott

...irányítástechnikai rendszeres ismerete. Villamos alállomáskezelő végzettség. 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Hosszú távú
Délelőttös

...gépész/érettségi/műszaki technikum/gépész irányú szakmunkás bizonyítvány 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

munkaidőkeret nincs Munkakör kiegészítése hajléktalan szállón szociális munkás Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

...Korszerű gépek, technológia és mérőműszerek -1 szakos munkavégzés -Tiszta rendszerezett precíz műhely és gépek -Magas technológia -Évi kétszeri bónusz és versenyképes fizetés -Nyugodt munkakörnyezet -Hosszú távú kiszámítható munka és fejlődési lehetőség...
Ajánlott
Jó fizetés
Hosszú távú
1 műszakos

Havancsák József Egyéni Vállalkozó

4 napja
két műszak: de.-du. nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0 Állománycsoport...
Ajánlott

2 800 Ft/óra

...választani) érvényes egészségügyi kiskönyv magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete Miért LIDL? kéthetente megkapod a fizetésedet rugalmas beosztásban tudsz dolgozni (4-6-8 órás műszakok) hosszútávon tudsz dolgozni délutáni bérpótlékot adunk, ha 18...