Elnézést kérünk, hiba történt. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Dátum

ma
3 napja
7 napja
minden napja

Fizetés

Bármilyen
min 66 500 Ft/hó
min 160 000 Ft/hó
min 320 000 Ft/hó

Foglalkoztatás jellege

Bármilyen
Teljes munkaidő
Részmunkaidő
Időszakos munka
Szakmai gyakorlat
Távolság a várostól (km)
0
8
16
24
40
80
Keress!

Konyhai kisegítő Budaörs, Pest állások, munkák

Szűrők
Állásajánlatok: 1-2 2-ból/-ből találat - min 160 000 Ft/hó, Részmunkaidő, 16 km
Új munkákat kaphat e-mailben

Szakács

Classic Foodeuro KFT 1 500 - 2 500 Ft/óra
Követelmények: amire szükségünk van az egy megbízható jó kedélyű kolléga Munkakörülmények: minden amit egy kis konyha jó pofa csapata nyújtani tud Kötelességek:​ munkaidő betartása
Szigethalom, Pest
12 napja
Prijava bez CV

Szakács-szakács segéd

Ömer GMBH2 000 €/hó
 ...Munkakörülmények: Kíválóak Kötelességek:​ Hotel és éttermi vendégek kiszolgálása étellel itallal betanítás után szakácsmunka pincérmunka konyhai muka az ottani kultúrának megfelelően (Gasthot zum Kapitel Wiggensbach.minden területre van felvétel Bejelentett hivatalos...
Budapest
14 napja
Gyors jelentkezés
Az állásajánlatot sikeresen mentettük a mentett állások közé
Jooble alkalmazás letöltése
Ahhoz, hogy letöltse a Jooble alkalmazást, a menüben kattintson a "Hozzáadom a főoldalhoz" gombra.
Ahhoz, hogy letöltse a Jooble alkalmazást, a menüben kattintson a «Hozzáadom a főoldalhoz» pontra.
OK