Elnézést kérünk, hiba történt. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Dátum

ma
3 napja
7 napja
minden napja

Fizetés

Bármilyen
min 66 500 Ft/hó
min 160 000 Ft/hó
min 320 000 Ft/hó

Foglalkoztatás jellege

Bármilyen
Teljes munkaidő
Részmunkaidő
Időszakos munka
Szakmai gyakorlat
Távolság a várostól (km)
0
8
16
24
40
80
Keress!

Állás Azonnali kezdéssel Lajosmizse, Bács-Kiskun

Szűrők
Állásajánlatok: 1-2 2-ból/-ből találat - Időszakos munka
Új munkákat kaphat e-mailben

HR munkatársat keresünk azonnali kezdéssel

adalgo
Feladatok adatbázisok kezelése napi szintű kapcsolattartás ( munkavállalók, partnerek, társosztályok )  elemzések, statisztikák készítése toborzás  interjúk szervezése interjúk levezetése Elvárásaink feléd HR szakirányú végzettség tapasztalt kollégák...
Dabas, Pest
Egy hónappal ezelőtt

Mérnök munkakör azonnali kezdéssel

adalgo
Feladatok kimutatások készítése gyártásban közreműködés műszakvezetők napi munkájának támogatása technológiák fejlesztésében való részvétel társosztályok munkájának segítsége Elvárások felsőfokú mérnök szakirányú végzettség korábban szerzett hasonló...
Kecskemét
11 napja
Az állásajánlatot sikeresen mentettük a mentett állások közé
Jooble alkalmazás letöltése
Ahhoz, hogy letöltse a Jooble alkalmazást, a menüben kattintson a "Hozzáadom a főoldalhoz" gombra.
Ahhoz, hogy letöltse a Jooble alkalmazást, a menüben kattintson a «Hozzáadom a főoldalhoz» pontra.
OK