Anyagmozgató (BP-3375)

10 000 Ft/nap

Feladatok: Kézi erővel anyag összekészítés, munkalap alapján a gyártásnak Készlet ellenőrzés, nyilvántartás Együttműködés a gyár egyéb részlegeivel, alapanyag igényük kiszolgálása A raktár készlet napra kész ismerete Targoncavezetés Elvárások: ...
Kiskőrös, Bács-Kiskun
19 napja

Anyagmozgatókat keresünk Kiskőrösre 3 műszakba!

Adecco
DOLGOZZ GÉPGYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL KISKŐRÖSÖN!Keress akár több, mint 210.000 Ft-ot az alábbi pozícióban:ANYAGMOZGATÓ Miért érdemes jelentkezned?Mert Cafetéria juttatásra számíthatszMert hosszútávú, bejelentett munkalehetőségMert próbaidő után növekedhet az alapbéred...
Egy hónappal ezelőtt

Targoncavezető / Anyagmozgató

Antolin Hungary Kft.
Targoncavezető / Anyagmozgató Antolin Hungary Kft. Az Antolin Hungary Kft. interiors autóipari beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja, világszerte 25 ország, 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót foglalkoztat. Az Antolin Hungary Kft. helvéciai telephelyén...
Helvécia, Bács-Kiskun
13 napja