CabTec Kft.

Energetika

A cégről
Állásajánlatok0

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahelyet versenyképes fizetéssel és további juttatásokkal
  • Kihívásokkal teli munkát egy dinamikus csapatban
  • Rugalmas munkaidő lehetőségét
  • Külön díjazzuk a dolgozók ötleteit és a hónap dolgozóit
  • Karrierfejlődésedet különböző programok keretében támogatjuk (cégen belüli nyelvoktatás, cégspecifikus és szakmai tréningek, CabTec Akadémia)
  • Lehetőséget adunk dolgozóinknak külföldi tapasztalatok szerzésére a svájci, német és kínai telephelyeinken
  • Dolgozónk munkába járását ingyenes buszjáratokkal segítjük
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Az esélyegyenlőség vállalati filozófiánk egyik alapelve

CabTec Holding AG egy globálisan működő, sikeres svájci vállalat, amely több mint 10.000 ügyfélre szabott terméket kínál az egyszerű kábelektől egészen a komplex kábelszerelvényekig. A világszerte közel 1000 dolgozót foglalkoztató, több mint 40 éves tapasztalattal rendelkező vállalat stabil üzleti kapcsolatok kiépítésére törekszik ügyfeleivel.

CabTec Group 2011 végén a baari székhelyű Kowema AG vállalat tulajdonába került. A cég eladása a Kowema és a vezetőség egy része számára rendezett jogutódlás keretében történt. A Kowema társaság a különböző svájci nyugdíjalapok által rábízott tőkét hosszú távú ipari beruházásokba fekteti, mégpedig kizárólag egészséges és nyereséges vállalkozásokba.

3000 igMunkatársat
1973Alapítás éve

Kontakt adatok