BDO Magyarország

Pénzügyi tevékenység és biztosítás

A cégről
Állásajánlatok0

Amit kínálunk leendő munkatársainknak, gyakornokainknak:

  • kedvező szakmai továbbfejlődési lehetőséget,
  • nemzetközi környezetet,
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • közvetlen, könnyen megközelíthető vezetőket,
  • szakmai felügyeletet,
  • jól felszerelt munkahelyet,
  • kellemes munkakörnyezetet.

A BDO Magyarország budapesti irodája 1989 óta sikeresen működik, fejlődik és bővül folyamatosan. Mára több száz munkatárssal és a budapestin kívül számos vidéki irodával is büszkélkedhetünk. Ügyfeleink számára a nemzetközi mintát követve kínálunk teljes körű könyvelői, könyvvizsgálati és tanácsadási szolgáltatást.

Szakmai tudásunk és a több évtizedes munka során megszerzett tapasztalataink alapján ismerjük az itthoni és nemzetközi üzleti környezetben működő vállalatok igényeit és azokhoz igazodva segítjük partnereinket a fejlődésben.

Ügyfeleink gazdasági döntéshozatalát friss, naprakész gondolkodással, konstruktív és gyakorlati megközelítéssel támogatjuk. Hiszünk magunkban és abban, hogy munkánkkal Önnek is értéket teremtünk.

Több, mint 3000Munkatársat
1989Alapítás éve

Kontakt adatok

Weboldal

www.bdo.hu