Stylers Group

Információs technológiák

A cégről
Állásajánlatok0

Amit biztosítunk számodra:

  • Időt az alkotásra
  • Komfortos munkakörülményeket
  • Remek csapatot, segítőkész társakat
  • Versenyképes bérezést
  • Részvételi lehetőséget az IT társadalom számára nélkülözhetetlen vállalásunkban
  • Amit cserébe kínálunk:
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Jó hangulat, fiatalos innovatív légkör
  • Hosszú távú együttműködés és szakmai fejlődés lehetősége

Rólunk

Informatikai megoldásokat nyújtunk a tervezéstől kezdve a legösszetettebb fejlesztéseken át az üzemeltetésig. Erősségeink közé tartozik a nagy terhelésű és látogatottságú portálok és szoftverek kivitelezése. Jelentős tapasztalatot szereztünk a nagyvállalatok informatikai igényeiről, így valóban működő és hatékony támogatást tudunk számukra nyújtani a napi működéshez.

Nemzetköziek vagyunk

Azon kevés magyar IT cég között vagyunk, akik sikerrel mérettették meg magukat a nemzetközi piacon is. Itthon szinte elképzelhetetlen látogatószámokkal dolgoztunk, és van olyan projektünk, mellyel Guiness rekorderek vagyunk. Az Egyesült Államokban működő megoldásainkon keresztül páratlan tapasztalatot szereztünk a nagy terhelésű és látogatottságú portálok és komplex informatikai rendszerek kialakítása és működtetése során.

Rendszereket alkotunk

Nemcsak rendszerben gondolkodunk, hanem rendszereket alkotunk. Cégünk működése és projektjeink során is tudatosan törekszünk arra, hogy a lehető legmegfelelőbb kereteket biztosítsunk a megvalósításnak. Fejlesztéseinket agilis szemlélettel és módszertanokkal (scrum, kanban) végezzük és élvezzük.

100 igMunkatársat
2004Alapítás éve

Kontakt adatok

Weboldal

stylers.hu