Radel & Hahn Zrt.

A cégről
Állásajánlatok0

Legnagyobb tőkénknek a magasan képzett szakembereinket tekintjük. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy minden dolgozónk számára biztosítsuk a magas színvonalú munkakörülményeket és a szakmai továbbfejlődés lehetőségét. Céljaink eléréséhez fontos, hogy kiváló szakemberek dolgozzanak csapatunkban.

Folyamatosan növekvő debreceni és budapesti csapatunkba keresünk lelkes, kreatív, lendületes új kollégákat.

Amit kínálunk:

•   Felelősségteljes, hosszú távú munkalehetőséget teljes munkaidőben

•   Szakmai fejlődési lehetőséget

•   Motivált csapatban való munkavégzést

•   Megfelelő munkakörnyezetet

•   Stabil hátteret

•   Munkabéren felüli juttatásokat

Légtechnikai rendszerek, klímaberendezések tervezésével, gyártásával foglalkozunk, mely kiegészül komplett épületgépészeti rendszerek megvalósításával, tisztatértechnikai berendezések, lamináris boxok, gyártásával, karbantartásával. Számos, már működő illetve új építésű üzem komplett épületgépészeti rendszere bizonyítja cégünk szaktudását. Berendezéseink megfelelnek a legkorszerűbb műszaki elvárásoknak, csak olyan elemeket

használunk, melyek garantálják a megbízhatóságot, a minőséget.

Kontakt adatok