Legutóbbi álláskeresések

Location: Pest megye

Vagyonőr
Location: Érd

Irodatakarító
Location: Budapest, XII. kerület

Ügyfélszolgálati munkatárs
Location: Budapest

Hegesztő

Hentes
Location: Gödöllő, Pest

Animátor

Uszodatakarító
Location: Budapest, XIII. kerület

Irodavezető
Location: Budapest, III. kerület

Autóbuszvezető
Location: Szolnok

Recepciós
Location: Szentgotthárd, Vas

Eladó
Location: Debrecen

Asztalos

Bútorasztalos
Location: Külföld

Hogyan adjuk meg helyesen a Dada állásajánlatot?

A dada pozíció nagyon közkedvelt. Egy jó jelöltért tényleg harcolni kell.

A dada hirdetést az egyik legnehezebb leírni, mivel elég személyes. Ugyanakkor, találtunk néhány szabályszerűséget.

  1. Kulcsfontosságú, hogy megadjuk, kihez is keresünk dadát: újszülötthöz, iskolás gyermekhez, speciális igényekkel rendelkező gyermekhez, ikrekhez, vagy idősgondozót. Így a jelentkező tudni fogja, milyen végzettséggel rendelkező embert is keresünk.
  2. Fontos megadni a munkaidőt és a lakhatás feltételeit. Ha úgy szeretné feladni a hirdetést, hogy a dada együtt él és étkezik majd a családdal, célszerű ezt megadni a hirdetésben.

A dada pozíció a fizetés szempontjából nem élvez kivételes helyet. 92%-ban azokra az állásokra jelentkeznek gyakrabban, ahol fel van tüntetve a fizetés.

Azt is észrevettük, hogy nagyon fontos szerepet játszik az álláshirdetés részletes leírása. Minél pontosabban megadja a követelményeket, annál több jelentkezőt gyűjthet be.

Fontos, hogy jól tudja ellenőrizni a jelölt személyes tulajdonságaira vonatkozó követelményeket. A jó jelölteket elriaszthatja például az állandó mosoly vagy korán való elhallgatás.

Mivel a dada pozíció egy nagyon kényes ügy, ezért azt javasoljuk, hogy több jelölttel is készítsen interjút.

Azért, hogy időt takarítson meg, a Jooble-nél elkészítettük a dada munkaköri leírás sablonját, amely segít megtalálni a tökéletes jelöltet a pozícióra:

A dada hirdetés sablonja

A munkakör leírása:

– Kisgyermekgondozó ____ korig, kislány / kisfiú mellé

Kötelességek:

– Étel készítése a gyermek számára – igen/ nem
– A gyermek megetetése – igen/ nem
– Gyerekszoba rendben tartása – igen/ nem
– A gyermekruhák mosása és elrakása – igen/ nem
– A gyermek fürdetése– igen/ nem
– Sétálás – igen/ nem
– Korához való fejlesztés– igen/ nem
– Játékok – igen/ nem
– Iskolához való felkészítés – igen/ nem
– Elvinni az iskolába (óvodába, foglalkozásokra) – igen/ nem

Bérezés: ___

Elvárások:

– Dadaként szerzett tapasztalat – ___ korú gyerekkel _____
 -Ajánlások – kötelező/ nem kötelező
– Egészségügyi könyv – kötelező/ nem kötelező, káros szokásoktól mentes
– Végzettség – pedagógus/ egészségügyi/ egyéb (kiválasztani)
 – Készség arra, hogy megtalálja a gyerekkel a közös hangot, korán fejleszteni tudja a gyermeket
– Beszédkészség
– Jellembeli tulajdonságok: aktivitás, kommunikatív személyiség, kedvesség, felelősségtudat, a gyermek személyiségéhez való figyelem, türelem, figyelmesség, lelkiismeretesség, pontosság.

Körülmények:
– Munkaidő:
– Étkezés – biztosítva/ nincs biztosítva
– Lakhatás – biztosítva/ nincs biztosítva
– Munkavégzés helyes – a cím megadása (utca / városnegyed /közeli metróállomás)

FacebookTwitterLinkedIn
Date: 4 augusztus 2022
Feliratkozás hírlevelekre
Hasznos információk a toborzásról, tapasztalatok megosztása e-mailen keresztül