Eredmények: 24 állásajánlat

A tarcali Gróf Degenfeld Kastélyszálló**** munkatársat keres szállodai szobaasszony munkakörben. Legfontosabb feladatok: ~szállodai...  ...; ~megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen; ~versenyképes és ösztönző juttatási rendszert biztosítunk; ~egyéb...
Ajánlott

Degenfeld Bt.

Tarcal, Borsod-Abaúj-Zemplén
24 napja
Partnercégünk számára keresünk Műszakvezető kollégát hosszú távra  Amit kínálunk: Modern, támogató munkakörnyezet Versenyképes jövedelem + műszakpótlékok Bónuszlehetőség Várjuk jelentkezésed, amennyiben: rendelkezel középfokú végzettséggel és gyártó...

3 órája
 ...szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok ~Nagyfokú önállóság ~Versenyképes jövedelem és juttatások ~Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat Téged keresünk, ha ~felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (agrármérnök...
Jó fizetés

Agroprodukt Zrt.

Pálháza, Borsod-Abaúj-Zemplén
22 napja
 ...szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok ~Nagyfokú önállóság ~Versenyképes jövedelem és juttatások ~Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat Téged keresünk, ha ~rendelkezel szakirányú (villanyszerelő) végzettséggel, ~...
Jó fizetés

Egy hónappal ezelőtt
Partnercégünk számára keresünk Mechanikai karbantartó kollégát hosszú távra  Amit kínálunk: Modern, támogató munkakörnyezet Versenyképes jövedelem + műszakpótlékok Bónuszlehetőség Várjuk jelentkezésed, amennyiben: rendelkezel legalább középfokú végzettséggel...
Jó fizetés
Hosszú távú
3 műszakos
6 órás

Adecco

3 órája
 ...azon túl is. Te & a digitális ügyfélpontok Téged keresünk ha, ~nagy gyakorlatod van ügyfelek megszerzésében,...  ..., munkatársaink hosszú távú megbecsülésére juttatások: ~versenyképes jövedelem, éves teljesítmény alapú jutalom ~személyre szabható...
Jó fizetés
Hosszú távú
Főállás

K&H Bank Zrt.

Encs, Borsod-Abaúj-Zemplén
 ...Projektszemlélet, komplex, több szálon futó események átlátása és összefogása ~ Cél és feladatorientált hozzáállás Amit kínálunk Versenyképes jövedelem Munkába járási támogatás Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek Lakhatási támogatás Jelenléti bónusz...
Jó fizetés
Főállás

Randstad Hungary Kft

Sátoraljaújhely, Borsod-Abaúj-Zemplén
3 napja
 ...nabídka • Munkalehetőség stabil hátterű osztrák banknál, • kellemes munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség a város központjában, • versenyképes jövedelem, és a bérek fogyasztói árindex-szel történő emelése évente, • jutalmazás a kiemelkedő teljesítményért és...