Állás Targoncavezető Mórahalmi járás, Csongrád

1-3 3-ból/-ből találat

Dátum

minden nap

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Freelance hirdetések:

Mutasd

R

R

R

Mórahalom, Csongrád

prohuman

jobline.hu   -  7 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk Raktáros munkatársat. Feladatok ~raktárkészlet kezelése ~anyagmozgatás Elvárások ~kötőelemek (csavarok, alátétek) alapos ismerete ~műszaki ismeretek ... >>

startapro.hu   -  1 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

„Mórahalmi nyílászáró gyártó üzemünkbe keresünk műszaki beállítottságú munkavállalókat, kiemelt bérezéssel. Előny: Érvényes targoncavezetői jogosítvány, épületasztalos, épületlakatos végzettség, illetve tapasztalat. Jelentkezni: Fényképes önéletrajzzal az aluprofil@aluprofil...  >>

Prohuman

prohuman.hu   -  20 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Feladatok: ~raktárkészlet kezelése ~anyagmozgatás Elvárások: ~kötőelemek (csavarok, alátétek) alapos ismerete ~műszaki ismeretek ~számítástechnikai ismeretek Előnyt jelent: ~targoncás jogosítvány ~raktárosi tapasztalat Amit kínálunk: ~Hosszútávú munkalehetőség... >>

R

R

R

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok