...Munkakör kiegészítése ápoló, gondozó, segédápoló (képzési lehetőséggel)...  ...Szakképzetlen jelentkezők részére beiskolázási lehetőség, Szociális ápoló és gondozói szak megszerzésének lehetősége. Béren kívüli...

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Szombathely
5 napja

390 000 - 420 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése SZOCIÁLIS GONDOZÓ Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

Sárvár, Vas
6 napja
vezénylés szerint 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése ápoló 1 műszak Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
1 műszakos

Szombathely
20 napja

470 000 - 520 000 Ft/hó

...nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése Esetmenedzser - Felsőfokú szociális képesítés szükséges. Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset...
Ajánlott

Sárvár, Vas
Egy hónappal ezelőtt

400 000 Ft/hó

vezénylés szerint nincs Munkakör kiegészítése ápoló Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 400 000 - 400 000...
Ajánlott

Szombathely
 ...munkavégzés 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése osztályvezető helyettes ápoló - tüdőgyógyászat - 1 műszak Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó...
Ajánlott
1 műszakos

Szombathely
20 napja
 ...részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: ) ~ Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass) ~ Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer ~ Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára...