360 000 Ft/hó

...Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Jókai út 30. Egy helyen történő foglalkoztatás...
Ajánlott
24 órás

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Békéscsaba
Egy hónappal ezelőtt
Legyen az első jelentkezők egyike
 ...tehergépjárművek javításában ~mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy gépjárművillamossági szerelő végzettségű ~B kategóriás jogosítványa van ~fontos a rugalmasság és mobilitás, hiszen az önálló munkavégzés főként terepen folyik ~Jogosítvány: B kategória...
Ajánlott

Munkalehetőség Mindenkinek Kft

Békéscsaba
5 órája
 ..., a kivitelező, és az üzemeltető közreműködésével. Az építendő hálózat nyomvonal kitűzésének helyességének ellenőrzése A munkavégzéshez szükséges kiviteli tervek és engedélyek átadása a kivitelezőnek Felügyelet biztosítása, hogy a létesítmény az engedélyezett...
Ajánlott
Hosszú távú
Főállás

MVM Csoport

Békéscsaba
11 napja
 ...kiválasztási folyamatban. Felelős a vállalat Minőségpolitikájában és Környezetpolitikájában meghatározott iránymutatók szerinti munkavégzésért. Felsőfokú műszaki végzettség Minimum 5 év autóiparban szerzett vezetői tapasztalat Projektmenedzsmentben szerzett...
Ajánlott
Hosszú távú
Békéscsaba
13 órája

450 000 - 650 000 Ft/hó

...jogosítvány ~GKI kártya ~PAV III.vizsga ~Jó kommunikációs készség ~Megbízhatóság, büntetlen előélet ~Felelősségteljes, önálló munkavégzés Munkakörülmények: ~Megbízható vállalati háttér ~Hosszútávú munkavégzés Kötelességek: ~Komissiózott rendelések...
Ajánlott

BORA Kft.

Békéscsaba
7 napja
kötött nappali munkavégzés Lakatosipari tevékenység, hegesztés végzése! 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott

Békéscsaba
8 napja
 ...Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Andrássy út 71-73 Egy helyen történő foglalkoztatás...
Ajánlott
Betanított
Műszakos munka

Békéscsaba
6 napja

750 000 - 800 000 Ft/hó

...minimum 5 év vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat Munkakörülmények: ~Panoráma Étterem és Hotel ~hosszútávú önálló munkavégzés ~gépkocsi használat ~versenyképes jövedelem bruttó 760.000 Ft alapbér , forgalom és nyereség érdekeltség utáni bónuszok akár...
Ajánlott
Jó fizetés

BORA Kft.

Békéscsaba
1 napja

450 000 - 550 000 Ft/hó

...hibaelhárítás Amit kínálunk ~Hosszú távú, biztos munkahely ~Fiatalos, modern környezet ~Fejlődési lehetőség üzemeltetés és webfejlesztés területén ~Versenyképes bér Munkavégzés helye: Békéscsaba, Kétegyházi út 7. Időbeosztás: hétfőtől-péntekig napi 8 óra...
Ajánlott
Hosszú távú
Főállás

ANGRO Kft.

Békéscsaba
2 hónappal ezelőtt
kötött nappali munkavégzés Műszaki beállítottságú boltvezetők jelentkezését várja a Foglalkoztató! Villanyszerelési szaküzletben történő munkavégzés! 2 év felett 5 évig Munkakör kiegészítése boltvezető-eladó...
Ajánlott

Békéscsaba
6 napja

300 000 - 360 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Pultos Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...
Ajánlott
Betanított

Békéscsaba
16 napja

326 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése Pedagógiai asszisztens Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...