Állás Pultos Tatai járás, Komárom-Esztergom

1-2 2-ból/-ből találat

Dátum

minden nap

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Munkaadó cégek

Freelance hirdetések:

Mutasd

R

R

R

Tata, Komárom-Esztergom

Teljes munkaidő

jofogas.hu   -  11 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Tatai sörözőbe pultost keresek. Elsősorban 40 év felettiek jelentkezését várom! >>

Fényes Szauna

all_allas.hu   -  29 napja  -   [ Részletek ]   -   [ Mentése ] [ Törlés ] [ Elmentett állások megnyitása ]

Feladatok: ~vendégek udvarias kiszolgálása ~pultos feladatok elvégzése ~takarítási feladatok elvégzése Elvárások: ~igényes, ápolt megjelenés ~megbízhatóság, rugalmasság ~kedves, barátságos magatartás Előny: ~Tatai lakos ~jogosítvány, autó (A könnyebb közlekedés...  >>

R

R

R

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok