Eredmények: 158 állásajánlat

...Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5900 Orosháza Kossuth utca 2-4. Egy helyen történő foglalkoztatás...
Ajánlott
Betanított

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Orosháza, Békés
12 napja
 ...Munka Törvénykönyve szerinti Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5540 Szarvas Szabadság utca 24 Egy helyen történő foglalkoztatás...
Ajánlott

Szarvas, Békés
Egy hónappal ezelőtt
Munkakör:Információs (pénztáros és vevőszolgálati pultos) (Békéscsaba) Jelentkezem Miért...  ...rendszer (havi, éves) és széleskörű cafeteria juttatás ~Szombati munkavégzés esetén 50%, vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlékot...
Ajánlott

Praktiker

Békéscsaba
12 órája
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5540 Szarvas...  ...Csatlakozz a ONE DAY csapatához?? Betöltendő pozíciók: - pultos - jegypénztáros Amit kínálunk: - kiemelkedő bérezés ??...
Ajánlott
Jó fizetés
Betanított
Kötetlen munkaidő

12 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5540 Szarvas . _ ....  ...rendezvényeken pizzériákat üzemeltetünk. Konyhai kisegítő és pultos pozícióra keresünk kollégákat!Versenyképes órabér ,Nem csak diákok...

Legyen az első jelentkezők egyike
 ...minimum 5 év vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat Munkakörülmények: ~Panoráma Étterem és Hotel ~hosszútávú önálló munkavégzés ~gépkocsi használat ~versenyképes jövedelem bruttó 760.000 Ft alapbér , forgalom és nyereség érdekeltség utáni bónuszok akár...
Ajánlott
Jó fizetés

BORA Kft.

Békéscsaba
2 napja
Járműtakarító munkatársat keresünk Szentesre! Munkavégzés helye: Szentes, MÁV telephely Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, napi 8 óra, délelőtt és délután váltott műszakban Feladatok: Vasúti szerelvények takarítása Elvárások: önálló munkavégzés megbízhatóság...