Eredmények: 149 állásajánlat

Karbantartó kollégákat keresünk mosoda hálózatot üzemeltető multinacionális partnerünkhöz! Munkavégzés helye: Nyíregyháza Munkaidő: ~2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; ~Délelőtt: 3:50-től 13:10-ig; ~Délután: 12:50-től 22:10-ig; Feladatok: ~A...

250 000 Ft/hó

...dolgozni. Ügyfeleink a megbízhatóságot, a stabilitást várják tőlünk, mi is ezt várjuk el leendő munkavállalóinktól Munkavégzés helye: Nyíregyháza A munkavégzés alkalmazottként történik, személyesen, Nyíregyházai irodánkban. Bér: megegyezés szerint, 250.000...
Ajánlott

Magyar Vidékért Kft

Nyíregyháza
2 napja
Legyen az első jelentkezők egyike
Karbantartó Munkavégzés helye: ~Nyíregyháza, Simai út 2. Munkaidő: ~2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; 3:50-13:10 VAGY 12:50-22:10 Feladatok: ~Üzemi ellátó rendszer elemeinek javítása, karbantartása (konténerek, korlátok, biztonsági védőburkolatok,...

300 000 - 350 000 Ft/hó

...rendszer, kitűnő kereseti lehetőség. Munkaidő: Hétfő - Péntek: 08:00-17:00H és minden második szombaton 08:00-13:00H. Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út 180, Jászmotor Kft telephelye Magadra ismertél? Várunk szeretettel! Kérjük küldd el részünkre...
Ajánlott
Bejelentett munkaviszony
Hosszú távú

Jászmotor Kft

Nyíregyháza
9 napja
 ...nyomon követése, felügyelete, kiszállítási mutatók és raktárkészlet elemzése. Kapcsolattartás a Sales-el az anyavállalatnál és a helyi gyártás résztvevőivel. Szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny. Gyártáselőkészítő/termeléstervező területen szerzett...
Ajánlott
Hosszú távú
Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg
1 napja
 ...szervezünk, baleset vagy egyéb kár esetén cégként és munkatársi összefogással is segítünk. Az irodáink minden fent említett városban központi helyen, a város szívében helyezkednek el, így könnyen megközelíthetők. A munkába járást bérlet- és üzemanyagtámogatással segítjük....
Ajánlott
Nyári munka

Nexon Kft.

Nyíregyháza
13 napja
 ...optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve Új termékek bevezetésének előkészítése és ehhez kapcsolódóan a termék helyi fejlesztése (lokalizáció), az új gyártási folyamatok tervezése és implementálása Munkautasítások elkészítése és felülvizsgálata...
Ajánlott
Nyíregyháza
1 napja
Karbantartó-Villanyszerelő kollégákat keresünk mosoda hálózatot üzemeltető multinacionális partnerünkhöz! Munkavégzés helye: Nyíregyháza Munkaidő: · 2 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig; · Délelőtt: 3:50-től 13:10-ig; · Délután: 12...