2 500 - 3 000 Ft/óra

Munkatársat keresünk szezonra Felszolgáló pozícióba. Éttermünk Tihany egyik eldugott zugában, Sajkodon található csodálatos természetvédelmi környezetben. Főbb feladatok, munkák: Tihanyi éttermünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező felszolgáló kollégát elsősorban...

9 órája
A Tihanyi Levendulamanufaktúra marketing, illetve brand managert keres! Feladataid lesznek: ~Koncepcióalkotás, kreatív ötletelés javaslat formájában ~Részvétel a stratégia megalkotásában ~ MARKETINGTERV ~Hirdetések, kampányok, kiadványok összeállítása, bonyolítása...
Ajánlott

Tihanyi Levendula Manufaktúra

5 napja

3 000 - 3 800 Ft/óra

A Sport Terrace Tihany csapata szakács munkatársakat keres, akik szeretnek és tudnak magas minőségben dolgozni egy hosszútávú, megbízható munkahelyen. Olyan kollégákat keresünk, akik a vendég elégedettségét szemelőtt tartva önállóan, aktív és kreatív módon tudnak az...

375 000 - 650 000 Ft/hó

Tihany XIX. századi, történelmi szálláshelyére és rendezvényhelyszínére, a Houses of History 200 éves birtokára keresünk RECEPCIÓS pozíció betöltésére vendégorientált munkatársakat, akár azonnali kezdéssel. A pozíció hosszú távon, éves állásként is betölthető, de lehetőség...

275 000 - 400 000 Ft/hó

...ÉS KIEMELT BÉREZÉSSEL! Tihany XIX. századi, történelmi szálláshelyére és rendezvényhelyszínére, a Houses of History birtokára keresünk különböző szállodai és vendéglátóipari pozíciók betöltésére fiatalos és elhivatott munkatársakat. Elsősorban olyan Hölgyek jelentkezését...