...biztosítása  Követelmények Gyártási és/vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat Logikus, rendszerszemléletű gondolkodás kommunikációs készség Ukrán vagy orosz és magyar - angol szakmai nyelvtudás Számítógépes ismeretek (MS Office, CAD)...

Randstad Hungary Kft

Biharkeresztes, Hajdú-Bihar
16 napja

345 000 Ft/hó

...Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 345 000 - 0 Állománycsoport ügyintéző...
Ajánlott

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Egy hónappal ezelőtt
Legyen az első jelentkezők egyike
Munka körülmény: 10 ló gondozásához keresek megbízható, referenciával , szaktudással rendelkező lovászt. Teljes munkaidőben a következő feladatokat kell ellátni: etetés, itatás, lovaglás, futószáraztatás, takarítás, lovak ápolása. Kínálunk: ~Hosszútávú munka lehetőség...
Ajánlott
Biztos fizetés
Főállás

Kiss-Iskolabútor Kft.

Derecske, Hajdú-Bihar
3 napja
 ...vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére. Munkakör betöltése során előnyt jelent Terhelhetőség Megbízhatóság kommunikációs készség 1 - 3 év hasonló területen szerzett szakmai és/vagy irányítási tapasztalat Egyéb A Munkavégzés helye: Hajdúszovát...