Eredmények: 30 állásajánlat

...Bolti eladó munkatársakat felveszünk Körmendre Dinamikusan fejlődő szaküzlet hálózatunkba keresünk ügyes, megbízható dolgozót, hosszú...  ...kompetenciák, elvárások: Szakképzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Egészségügyi alkalmasság. Megfelelő...

100 000 - 300 000 Ft/hó

állandó délelőtti műszak nincs Munkakör kiegészítése dohánybolti eladó, pultos Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)...

Legyen az első jelentkezők egyike
 ...angol nyelvtudás előny) ~elkötelezett vagy a fejlődés iránt szeretnéd ötleteiddel emelni szolgáltatásaink minőségét ~van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, de az sem baj, ha pályakezdő vagy, számunkra a legfontosabb az elhivatottság, minden mást megtanítunk!...

300 000 - 350 000 Ft/hó

A Pannon-Work Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Befűző Főbb feladatok ~Fonalszálak befűzése a hurkológépekbe ~Körbejárás a termelésben ~Anyagok ellenőrzése a megadott folyamatleírások alapján Munkakör betöltésének feltételei ~Min. alapfokú végzettség...
Ajánlott
Jó fizetés
Azonnali munka

Pannon-Work Zrt.

20 napja

300 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés Az Őrségi Nemzeti Park épületeinél fűnyírás elvégzése. 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése gondnoki tevékenység Kapcsolódó nyertes pályázat...
Ajánlott
Betanított

Őriszentpéter, Vas
1 napja
 ...megfelelő vezetési stílus Pontos, megbízható munkavégzés Proaktív, barátságos személyiség Ügyfélorientált hozzáállás Munkakör betöltése során előnyt jelent Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, kereskedelmi szemlélet Autóalkatrészekkel kapcsolatos...