Átlagos fizetés: Ft296 400 /havonta

Több adat

Eredmények: 29 állásajánlat

...szerelői végzettség Amit kínálunk: Márkaszervizi környezet, cafetéria, korrekt munkavégzési feltételek. fix alapbér, teljesítmény arányos kiegészítés, év végi bonusz Munkavégzés helye: Békéscsaba, Építők út Jelentkezés módja: önéletrajzzal
Ajánlott

Postaflotta Kft.

Békéscsaba
1 napja
 ...önképzés támogatását Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat Széleskörű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén...

450 000 - 550 000 Ft/hó

...hibaelhárítás Amit kínálunk ~Hosszú távú, biztos munkahely ~Fiatalos, modern környezet ~Fejlődési lehetőség üzemeltetés és webfejlesztés területén ~Versenyképes bér Munkavégzés helye: Békéscsaba, Kétegyházi út 7. Időbeosztás: hétfőtől-péntekig napi 8 óra...

300 000 - 360 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Bartók Béla út 42-44 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott
Betanított

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Békéscsaba
19 napja
 ...Feladatok A fém alkatrészek felszíni előkészülete a roncsolásmentes tesztek és ellenőrzések előtt A roncsolásmentes vizsgálat után tesztek végrehajtása Az automatikus roncsolásmentes berendezések működtetése, kalibrálása Eredmények dokumentálása és kiértékelése...
Ajánlott
Jó fizetés
Főállás

Randstad Hungary Kft

Gyula, Békés
16 napja
 ...professzionális betanítási programot ~ a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat és utazási költségtérítést ~ nálunk töltött évek után jubileumi jutalmat, ajánlási bónuszt ~ szakmai és csapatépítő tréningeket ~ Medicover magánegészségügyi biztosítást (White és...