Átlagos fizetés: Ft232 000 /havonta

Több adat

Eredmények: 46 állásajánlat

...szerelői végzettség Amit kínálunk: Márkaszervizi környezet, cafetéria, korrekt munkavégzési feltételek. fix alapbér, teljesítmény arányos kiegészítés, év végi bonusz Munkavégzés helye: Békéscsaba, Építők út Jelentkezés módja: önéletrajzzal

Postaflotta Kft.

Békéscsaba
2 napja
 ...önképzés támogatását Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat Széleskörű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén...

Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt.

Békés, Békés
10 napja

300 000 - 360 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Bartók Béla út 42-44 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Békéscsaba
20 napja

450 000 - 550 000 Ft/hó

...hibaelhárítás Amit kínálunk ~Hosszú távú, biztos munkahely ~Fiatalos, modern környezet ~Fejlődési lehetőség üzemeltetés és webfejlesztés területén ~Versenyképes bér Munkavégzés helye: Békéscsaba, Kétegyházi út 7. Időbeosztás: hétfőtől-péntekig napi 8 óra...

ANGRO Kft.

Békéscsaba
Egy hónappal ezelőtt
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Andrássy út 71-73 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Békéscsaba
2 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Tevan Andor út 2. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Békéscsaba
16 napja
 ...professzionális betanítási programot ~ a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat és utazási költségtérítést ~ nálunk töltött évek után jubileumi jutalmat, ajánlási bónuszt ~ szakmai és csapatépítő tréningeket ~ Medicover magánegészségügyi biztosítást (White és...

JYSK

Békéscsaba
2 napja

360 000 Ft/hó

...Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Jókai út 30. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Békéscsaba
8 napja

...csapatához az alábbi pozícióban:   ÉRTÉKESÍTŐ – MEGEMELT BÉRREL Próbaidő alatt garantált minimum bruttó bér: 360.000 Ft Próbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink: 466.000 Ft Legmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján: 690.000 Ft   Mi lesz a...

UNIX Autóalkatrészek

Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
14 napja

Békéscsaba
16 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5540 Szarvas Ipartelep út 531/1. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Szarvas, Békés
21 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Bartók Béla út 1-3. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Békéscsaba
24 napja

175 000 - 200 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Vandháti út 50. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Békéscsaba
24 napja
 ...Fiókhálózat (8400 Ajka, Szabadság tér 8.) (5700 Gyula, Városház utca 17-19.) (1024 Budapest, Margit körút 43-45.) (9021 Győr, Szent István út 29-31.) (8000 Székesfehérvár, Dózsa György út 5.) (Győr) (1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület) (Biatorbágy/Budaörs)...

K&H Bank Zrt.

Békéscsaba
23 napja
 ...lehetnek: munkavégzés helye az általad választott telephely függvényében 6724 Szeged, Bakay N. u. 48. vagy 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 103. lesz, Jelentkezésedben ne feledd megadni, hogy melyik telephely vezetésére pályázol! a munkaviszony időtartama: határozatlan...

VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.

Békéscsaba
10 napja

400 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5510 Dévaványa Kisújszállási út 26 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

Dévaványa, Békés
27 napja
 ...egészségbiztosítást is nyújtunk számodra. Céges telefont és laptopot biztosítunk a számodra a hatékony munkavégzéshez. A próbaidő letelte után céges autót is kapni fogsz. Feladatok, amelyeket Rád bíznánk a fentiekért cserébe: Tudásod folyamatos fejlesztése a cég által...

Kite Zrt

3 napja

326 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 5600 Békéscsaba Andrássy út 37-43.(Csaba Center) Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai...

Békéscsaba
 ...munkaidőben Jelentkezési határidő:2024.04.06. vissza az állás listára20 hasonló állás: Fiókhálózat (8000, Székesfehérvár, Dózsa György út 5.) (8400 Ajka, Szabadság tér 8.) (5700 Gyula, Városház utca 17-19.) (1024 Budapest, Margit körút 43-45.) (9021 Győr, Szent...