Átlagos fizetés: Ft335 000 /havonta

Több adat
 ...Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja Szegedi út 135. Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...

326 000 Ft/hó

...****@*****.*** e-mail címen vagy a (***) ***-**** telefonszámon. Az álláskeresők jelentkezését Baja és Bajától max. 20 km távolságra lévő településekről várjuk. Munkavégzés helye: 6500 Baja, Vaskúti úti Ipari Park. Bérezés: megegyezés szerint....
Ajánlott
Bejelentett munkaviszony
Főállás

15 napja
 ...fizetett szállás, beleértve a megélhetési költségeket is ~ Közvetlenül a német munkáltatóval kötött munkaszerződés ~40 ledolgozott óra után előlegfizetés lehetősége ~ Nyugdíjra és Kindergeld-támogatásra való jogosultság 26 éves korig gyermekenként vagy diákonként havi...
Ajánlott
Hosszú távú
8 napja

350 000 - 500 000 Ft/hó

...Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja NAGY I. út 35/b Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott

23 napja
 ...Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja SZEGEDI út 102 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott

Egy hónappal ezelőtt
 .... csapatához az alábbi pozícióban: KISZÁLLÍTÓ – MEGEMELT BÉRREL Próbaidő alatt garantált minimum bruttó bér: 360.000 Ft Próbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink: 412.097 Ft Legmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján: 644.000 Ft Mi lesz a feladatod...
Ajánlott
Főállás

Unix Autó Kft.

6 napja
 ...Kér közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja Szegei út 102 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott

...kapcsolatteremtő és tárgyalási készséged Eredmény- és ügyfélorientáltság jellemez Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására Mentori betanítás után képes vagy az önálló munkavégzésre Értékesítési területen szerzett tapasztalatod előny, de nem elvárás Ha fontos számodra, hogy...
Ajánlott
Főállás

Alfa Biztosító 4

3 napja
 ...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 6500 Baja Magyarország út 15. Több helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott
Egyszerűsített foglalkoztatás

Ajánlott

...munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés); ~ üzemanyag megtakarítás díjazása; ~ balesetmentesen vezetett kilométerek után kitüntetés és pénzjutalom; ~ fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem; ~ hosszú távú munkalehetőség,...