Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Webfejlesztő Kecskemét

1-3 3-ból/-ből találat

min 66 500 Ft/hó Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Webfejlesztő, Kecskemét, min 66 500 Ft/hó" munkák jelennek meg a Jooble-on

Junior Online Marketing Szamuráj

3 000 Ft/óra

Pamutlabor

Junior Online Marketinges Szamuráj kerestetik Mit csináltok, miről szól az állás? Eljött az idő, hogy világmegváltó terveinkhez egy újabb csapattagot keressünk! Nagyjából 3 éve indult a PamutLabor webshopja azért, hogy olyan pólókat csináljunk, amit az emberek imádnak...
Kecskemét
2 hónappal ezelőtt
Új

Gyakornok

250 000 Ft/hó

Commerzbank Zrt.

Gyakornok - Központi Vállalati Ügyfélszolgálat Commerzbank Zrt. Ügyfélszolgálatunk elsősorban adminisztratív támogatást nyújt Ügyfeleink és a Bank további szakterületei részére.Gyakornokunk fő feladata a hatósági megkeresések feldolgozásának teljes folyamata lesz.Az Ügyfélszolgálat...
Kecskemét
3 napja

Tanodai gyakornok (JD-1861)

941 - 1 059 Ft/óra

Feladatok: ~ napi 4 óra pedagógiai feladat 10-14 éves gyermekekkel ~"a tanulás tanítása" különböző kreatív, játékos módszerekkel ~ a vezető pedagógussal való egyeztetés, az ő munkájának segítése ~ a vezető pedagógus helyettesítése szabadság esetén Elvárások...
Kecskemét
11 napja