Állás Virágkötő Gödöllő, Pest

1-7 7-ból/-ből találat

Gödöllő, Pest
Gödöllő vagy környékéről virágkötőket keresek állandó vagy részmunka időre. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Kereskedelem Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló Pozíció: alkalmazott
12 napja
Budapest
Virágkötőt keresünk! Budapesten a XVI. kerületben temető mellett működő virágüzletbe keresünk munkatársakat Biztos és hosszú távú munka teljes vagy részmunkaidőben Jelentkezésedet várjuk a ****@*****.*** vagy a 06-30-951-7759 telefonszámon
5 napja
Oriental liliom Kft  -  Gödöllő, Pest
Virágkötő munkatársat keresünk Gödöllői virágüzletünkbe. Napi 4, 6, 8 órás munkaviszony, teljes körű bejelentés mellett. Kezdő virágkötőket betanítunk. Telefonon érdeklődni 06/20-916-3009 e-mail: ****@*****.***
6 napja
Flamingó Virágház Veresegyház  -  Veresegyház, Pest
Virágkötőt keresek! Virágkötőt keresek veresegyházi üzletben történő munkavégzésre. Érdeklődni: 36-30/9967-699
4 napja
Fitoland Kertészet  -  Budapest
Virágkötő FELADATOK: a saját terület napi szintű kézben tartása; virágkötészeti munkák végzése; belső terek, rendezvények díszítésének elkészítése; virágüzleti kiszolgálás; árubeszerzés; dísznövényápolási szaktanácsadás; ELVÁRÁSOK: hasonló munkakörben szerzett...
2 hónappal ezelőtt
Budapest
Budapesten a XVI. kerületben temető mellett működő virágüzletbe keresünk koszorú kötésben is jártas virágkötőt. Hosszú távú munkalehetőség Érd.: 06-70-519-1331
5 napja
Budapest
 ...- versenyképes jövedelem, - kedvezményes vásárlási lehetőség a cégünknél - fejlődési lehetőség ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): Virágkötő- értékesítő Pénztáros Teljes munkaidő SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Virágkötészeti végzettség SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel...
5 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.