Vagyonőr Állás Budapest, XVIII. kerület

3 állásajánlat

Eredmények:

Budapest, XVIII. kerületi telephelyre vagyonőröket keresünk

1 259 Ft/óra

Budapest, XVIII. kerületi rendezett és nyugodt telephelyre vagyonőröket keresünk 24/48-as beosztásba. A terület nappal van nyitva, éjszaka zárva van, 2 őr teljesít szolgálatot egy időben. Feladatok: - dolgozók és látogatók ki és beengedése- minimális járőrözési feladatok...
Budapest, XVIII. kerület
7 napja

Vagyonőr

240 000 - 360 000 Ft/hó

Követelmények: Érvényes vagyonőri igazolvány és tanusítvány Munkakörülmények: kereskedelmi egység Kötelességek: kereskedelmi egységeinkben üzletőrzési feladatok ellátása. Margó Tivadar-Üllői út Nappali 10-14h munkavégzés. Érdeklődni telefonon: Varga Helga

S.J.B.Security Kft.

20 napja

Örzési feladatokra keresünk kollégákat

950 Ft/óra

Azonnali kezdéssel 24/48-s szolgálati formában keresünk kollégákat raktár és áru biztonságos őrzésére a repülőtérre, 950-Ft nettó órabér. Vagyonőri igazolvány nem szükséges. Vecsésre váltakozó munkarendben keresünk kollégákat. Jelentkezni a (***) ***-****munkaidőben.
Egy hónappal ezelőtt