Átlagos fizetés: Ft387 500 /havonta

Több adat

Eredmények: 40 állásajánlat

326 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés szociális gondozó-ápoló, általános ápoló nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326...
Ajánlott

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Pécs
16 napja

266 800 - 326 000 Ft/hó

...közvetítést? Igen Munkavégzés helye 7900 Szigetvár József Attila utca 69-71 Egy helyen történő foglalkoztatás Elvárt iskolai végzettség...
Ajánlott
Műszakos munka

Szigetvár, Baranya
Egy hónappal ezelőtt

326 000 - 376 000 Ft/hó

kötött nappali munkavégzés nincs Munkakör kiegészítése Kapcsolódó nyertes pályázat Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 376 000 ...
Ajánlott

Komló, Baranya
27 napja
Gyorséttermi diákmunka a BURGER KING-ben. - PÉCS Bányavasút utca Leírás: Rugalmas, iskola mellett rendszeresen végezhető munkát keresel? Jelentkezz a BURGER KING gyorsétterem csapatába. Feladat: Milyen feladatok várnak Rád: Vendégek udvarias kiszolgálása Rendelések...
Ajánlott
Hétvégi

MADS Iskolaszövetkezet

Pécs
12 napja

1 200 Ft/óra

Pécsi szupermarket keres takarítónőt azonnali kezdéssel! Feladat: Mall üzletsorok előtti rész, folyosók, szociális helyiségek (mosdók), food területek kézi és gépi takarítása és tisztántartása. Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, szabadnapokkal beosztás szerint 6:00...