Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Teherautó sofőr Budapest, IV. kerület

1-4 a 4 találatból

Budapest, IV. kerület
Magára és környezetére is igényes, káros szenvedélyektől mentes, gyakorlott sofőrt keresek! Állandó munka, változó munkaidő!
2 napja
Nemzetközi autószállítással foglalkozó cég keres "C" és "E" kategóriával rendelkező sofőröket. Amit ajánlunk: - Korrekt, Biztos munkahely - Versenyképes jövedelem - Nincs úton töltött hétvége Amit elvárunk: - Közlekedési és Tachográf szabályok ismerete betartása - Lelkiismeretes...
19 napja
Feladatok: -összekészített megrendelések szállítása megadott címre központi raktárunkból -áruszállítás Magyarország területén belül Elvárás: -középfokú végzettség -B vagy C kategóriás jogosítvány Előny: -hasonló munkakörben szerzett tapasztalat -C kategóriás jogosítvány...
4 napja
Rákospalotán beugró vagy állandó teherautó sofőrt keresek. A környékbeli lakosok előnyben részesülnek.
24 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése