Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Targoncás Budapest, VIII. kerület

1-3 a 3 találatból

Líra Könyv Zrt.  -  Budapest, VIII. kerület
Könyvkereskedelmi hálózat, AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL munkatársat keres nagykereskedelmi raktárába, az alábbi pozícióba: TARGONCÁS, ÁRUFELTÖLTŐ RAKTÁROS Feladatok Könyvek pakolása Árumozgatás Raktári előkészítő munkák Elvárások Iskolai végzettség: 8 osztályos...
12 napja
Budapest, VIII. kerület 310000 Ft/hó
Feladatok: - targoncával fel- és lepakolja az árut - ügyel a rámpára - 2 műszakos munkavégzés Elvárt végzettség. - raktározásban szerzett gyakorlat Amit mi kínálunk: - egy biztos munkahely - versenyképes fizetés Fényképes önéletrajzot kérek az oldalon keresztül!
11 napja
Budapest, VIII. kerület
 ...utalvány (próbaidő után) Elvárások ~ Iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző Előnyök ~ Megszerzett friss, érvényes OKJ-s, NKH-s targoncás jogosítvány, valamint több féle targoncán szerzett gyakorlat Egyéb elvárások ~ Fizetési igény megjelölése...
12 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése