Társasházi gondnok Állás Budapest, II. kerület

3 állásajánlat

Eredmények:

Takarítás

1 200 - 2 000 Ft/óra

Követelmények: Önmagára igény,precíz munka végzés,Büntetlen előélet Dolgozni akarás Lojalitás és lelkiismeretes munkavégzés Munkakörülmények: Barátságos, Kötelességek: Kollégákat keresünk azonnali kezdéssel Buszok,Szállodák takarítására keresünk hosszú ...

Inter Team Magyarország Kft

Budapest, II. kerület
12 napja

Irodaház takarításra keresünk takarítónőt takarító

Takarítónőt keresünk Budapest II. kerületébe Irodaház takarításra keresünk takarítónőt, Budapest II. kerületébe. Hajnalos és délutános munkaidő. Jelentkezés: Tel: (***) ***-**** E-mail: ****@*****.***Fizetés: Fizetés (fix bér)A hirdető: Állást kínál...
26 napja

Takarítási területvezető

Feladatok: ~Takarító kollégák munkaszervezésének felügyelete ~A szolgáltatási minőség folyamatos fenntartása, ellenőrzése ~A szolgáltatás hatékonyságának lépésről-lépésre történő fejlesztése ~Takarítási csoportvezetők munkájának támogatása, kontrollálása ~Vidéki telephelyek...

Dome Facility Services Group Ltd.

4 napja