Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Szerkezet lakatos Hevesi járás, Heves

1-3 a 3 találatból

HSA Kft.  -  Heves, Heves
Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában keletkező hibák javítása, hibák okainak feltárása illetve időszakos karbantartások elvégzése Az üzem különböző részeinek műszaki támogatása Létesítmény karbantartása Elvárások: Lakatos végzettség Legalább 3 év termelési...
4 napja
Tenk, Heves
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Karosszéria lakatos, Lakatos / Géplakatos / Szerkezetlakatos Feladatok Lakatos feladatok Tervszerű megelőző karbantartás Amit kínálunk ~ Stabil, hosszú távú munkalehetőség Elvárások Iskolai végzettség:...
8 napja
Beck And Partners Kft.  -  Heves, Heves
Ügyfelünk egy folyamatosan növekvő, európai tulajdonú nemzetközi vállalatcsoport lendületes, növekvő magyarországi tagja. Építőanyagokat tervez, gyárt és forgalmaz, valamint olyan innovatív megoldásokat kínál, amelyek megfelelnek napjaink növekvő kihívásainak. Magyarországon...
12 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése