Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szempilla-építő-állást Állás Németország

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Vasbeton építők, asztalosok, vasszövők, kőművesek

220 - 290 €/hó

Euwork Kft.

Munkahelyi információk Az Ön feladatai: • Vasbeton öntése / gyártása • Zsaluzat építése • Vasszőnyegek fektetése Követelményeink: • vasbeton szakképzettség, • vagy szakképzettség hiányában több éves tapasztalat • független, pontos és lelkiismeretes...
Németország
17 napja
Új

Ipari és kapcsolószekrény építő/kötő villanyszerelő állás; 12,19€/óra+ 23,50€ nettó/nap, ingyen szállás...

3 000 €/hó

Németországi Magyarok

Fő feladataik: Az épületek - lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények - villanyszerelési munkái Teljes elektromos hálózat kiépítése Szerelési munkák Olvasás projekt dokumentáció alapján Különböző berendezések és...
Németország
2 napja
Gyors jelentkezés
Új

Építésvezetõt keresünk, Németországba

Frecska István

Németül kiválóan beszélõ, író Építõ mérnököt keresünk.Jelentkezni az ****@*****.*** címen, vagy a + 4915255441688, + 36702565159-es tel számokon lehet. Hosszútávú munkáról lenne szó, akár családdal is.Várjuk a jelentkezést.Szép napot, a Vezetõség.
Németország
1 napja