Állás Sofőr Zamárdi, Somogy

1-6 6-ból/-ből találat

Veszprém
Nemzetközi viszonylatban jártas és gyakorlattal rendelkező sofőrt keresek 8palettás ponyvás furgonra. Kiemelkedő bérezés garantált.
14 napja
Veszprém
Nemzetközi B kat. fuvarozásra sofőröket felveszünk ponyvás furgonra EU-s munkákra.Futás:havi 15-20.000 km/hó.Minden második hétvége itthon.Fényképes önéletrajzokat a fuvarvp@freemail.hu címre kérjük.
22 napja
Siófok, Somogy
Feladatok: - Gépjármű vezetése és karbantartása - Okiratok szakszerű vezetése - Fuvarlevél alapján árukezelés Elvárások: - Pávii + ADR kategóriás érvényes jogosítvány - Több éves gyakorlat (legalább 2 év) - Nagyméretű autók vezetésében jártas Amit cserébe kínálunk: ...
Egy hónappal ezelőtt
Balatonfüred, Veszprém
Balatonfüredi szóda üzembe keresünk áru kiszállító sofőrt C-s jogosítvánnyal. Éves állás! Jó fizetés! Fizetés: Fix + teljesítmény A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Kereskedelem Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció szint: Beosztott Pozíció:...
10 napja
Siófok, Somogy 200000 Ft/hó
Sofőröket keresek egész éves állásra Elvárt : C kategória Fizikai munka bírás GKI Előny : Siófokhoz közeli lakhely Vezetési tapasztalat Terítői tapasztalat Amit kínálunk: Egész éves munkalehetőség. 200-250e forintos nettó havi fizetés . Mindig bejelentett hivatalos munkahely...
Enying, Fejér 200000 Ft/hó
C + GKI jogosítvánnyal rendelkező sofőrt keresek Veszprém és környékéről 18 tonnás emelőhátfalas teherautóra. Belföldi szállítás, hétköznapi munkavégzés. Éves állás, jó kereseti lehetőség.

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.