dátum

minden napja

fizetés

Foglalkoztatás jellege

Kapcsolódó lekérdezések:

Egyéb lekérdezések:

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Sofőr Gödöllői járás, Pest

1-4 4-ból/-ből találat

Gödöllő, Pest
Gépkocsivezetőt keresünk B kategóriás jogosítvánnyal, belföldi árufuvarozásra. Magyarországi illetve budapesti helyismeret szükséges! Gödöllő, Isaszeg vonzáskörzetéből várjuk az érdeklődést! Jelentkezni, csak fényképes önéletrajzzal lehet a megadott email címen! szallitas8505...
16 napja
Pécel, Pest
Pékárú kiszállítására sofőrt keresünk akár azonnali kezdéssel! Munkakezdés éjszaka!
3 napja
Kistarcsa, Pest
Sofőr Feladatok: -Termékek kiszállítása Budapesten és környékén. -Ritkábban vidéki fuvarok lebonyolítása. -Szállított anyagok adminisztrálása, dokumentálása. - Karbantartásban történő besegítés, ha nincs aktuális fuvar. Elvárások: - B és C jogosítvány alapkövetelmény...
29 napja
Nemzetközi viszonylatra keresünk megbízható sofőrt. Folyamatosan fejlődő cég, hosszútávú biztos karrier lehetőség! Elvárások: - CE jogosítvány, digitális sofőrkártya -nemzetközi tapasztalat előny, de nem feltétel -2-3 hetes kiküldetés ne okozzon problémát - legalább...
Egy hónappal ezelőtt

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése
Észrevételek és javaslatok