Segédmunka segédmunkás Állás Hollandia

4 állásajánlat

Eredmények:

Segédmunkás

1 600 - 1 800 €/hó

Holland kis- és nagyvárosokba keresünk betanított munkára jelentkezőket, azonnali kezdéssel. Egy és két műszakos munkarendben raktárak, üvegházak, ételüzemek várják angolul beszélő jelöltjeiket. 1600 1800 havi nettó bér, kulturált szállás, hosszútávú lehetőség várja...

Job agency Kft.

Hollandia
2 napja

Építőipari segédmunkásokat keresünk Hollandiába

Feladatok: -hollandiai építkezéseken segédmunkák ,takarítás ,vagy tetőfedő segédmunkák Amit kínálunk - Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval - magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában - Fizetés: nettó 1250-1800 € tapasztalattól...
Hollandia
6 napja

Segédmunkás

Magyar tulajdonú Hollandiában működő autófényező és karosszéria lakatos tevekénységgel foglalkozó kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: BETANÍTOT MUNKATÁRS Az álláshoz tartozó elvárások: Szakmai tapasztalat autófényező előkészítő...

WORKLIFE

Hollandia
Egy hónappal ezelőtt