Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Rehabilitációs Állás Kiskunhalas, Bács-Kiskun

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Csomagolói munka - Mórahalom Csomagolói munkatárs, segédmunka

Feladatok: - Fémipari segédmunka, szerelési feladatok - Árumozgatás - Áru betárolása - Komissiózás - Árukötözés, csomagolás - Raktári rend megtartása Elvárások: - Megbízható személyiség, kézügyesség - Esetleges kétműszakos munkarend vállalása Amit kínálunk...
Mórahalom, Csongrád
7 napja

Betanított gépkezelő

Tenkes-Térségi Foglalkoztató Kft.

 ...Kizárólag ellátásban részesülők, vagy rokkantnyugdíjasok jelentkezését várjuk. Amit mi nyújtunk munkavállalóink részére: ~Rehabilitációs mentor és tanácsadó által nyújtott segítségnyújtás ~Egészségi állapotnak megfelelő munkavégzés ~Az eddigi rokkantsági és...
Bácsalmás, Bács-Kiskun
23 napja
Gyors jelentkezés

Pék, cukrász sütőipari segédmunkást keresünk

A Royal II. Sütőipari Zrt. kiskunhalasi üzemébe pék, cukrász és betanított sütőipari segédmunkást keresünk. Versenyképes fizetéssel és egyéb juttatásokkal.
Kiskunhalas, Bács-Kiskun
7 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.