Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Töröl

Raktáros munkakörbe Állás Zalaegerszeg

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Futár munkatársat keresünk!

345 865 Ft/hó
Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni? Cégünk folyamatosan növekszik, és kiszállító munkatársat keresünk! A feladat lapra szerelt bútor házhoz szállítása országszerte ügyfeleink részére. A kiszállításhoz 3,5 tonnás kisteherautót biztosítunk. Elvárások: B kategóriás...
Keszthely, Zala
15 napja

Huzalozó munkatárs

400 000 Ft/hó

Trenkwalder Magyarországon

 ...Zalaegerszegi partnercégünk részére keressük leendő kollégáinkat huzalozó munkakörbe! Huzalozó munkatárs Amit kínálunk: ~azonnali munkakezdési lehetőség ~ cafeteria: 400.000 Ft/év ~ havi teljesítmény alapú bónusz akár +15% , illetve +12% a megtanult munkaterületek...
Zalaegerszeg
9 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.