Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás Raktáros munkakörbe Zalaegerszeg

1-2 2-ból/-ből találat

min 320 000 Ft/hó Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Raktáros munkakörbe, Zalaegerszeg, min 320 000 Ft/hó" munkák jelennek meg a Jooble-on

360 000 Ft/hó
 ...szerszámot,szállást,napi étkezést biztositok. Bérezés:3000.-Ft órabér Munka kezdete November eleje. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: Szakmunka Munkakör: Építőipari Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel Pozíció szint: Beosztott
16 napja
Alsópáhok, Zala

2 000 - 2 200 Ft/óra
 ...feletti lemezvastagság hegesztése a minőségi követelményeknek megfelelően) Elvárások: Szakmunkás bizonyítvány Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat Amit kínálunk: Kereseti lehetőség: bruttó 2000-2200 Ft/óra + Mt. szerinti pótlékok Hosszú...
2 hónappal ezelőtt
Csesztreg, Zala

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.