Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Állás raktáros munkakörbe Zalaegerszeg

1-3 3-ból/-ből találat

3 napban, Teljes munkaidő Töröl
Új munkákat kaphat e-mailben
E-mailt fog kapni innen: %EMAIL% amikor új "Raktáros munkakörbe, Zalaegerszeg, 3 napban, Teljes munkaidő" munkák jelennek meg a Jooble-on

MUNKALEHETŐSÉG ZALAEGERSZEGEN! BETANÍTOTT MUNKA! Zalaegerszegi partnercégünkhöz,azonnali kezdéssel,gyártósori összeszerelő, operátor munkakörbe,munkavállalók jelentkezését várjuk,több műszakos munkarendbe. Feltétel: - 8 általános iskolai végzettség - kézügyesség -...
1 napja
Zalaegerszeg

ZALAEGERSZEGI MUNKALEHETŐSÉG! GYERE HOZZÁNK DOLGOZNI! Zalaegerszegi megbízónk részére, munkavállalók jelentkezését várjuk,összeszerelő munkakörbe,több műszakos munkarendbe. Elvárások: - 8 általános - precíz munkavégzés - önálló - és csapatmunka - több műszak...
1 napja

GYERE HOZZÁNK DOLGOZNI! Zalaegerszegi megbízónk részére, munkavállalók jelentkezését várjuk,gépkezelő munkakörbe,több műszakos munkarendbe. Elvárások: - szakmunkás végzettség - precíz munkavégzés - önálló - és csapatmunka - több műszak vállalása Kínálunk: -...
1 napja