Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Pultos Állás Marcali, Somogy

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Pultos

Máté József László ev.

Azonnali kezdéssel pultost keresünk kaposvári vendéglátó egységünkbe. Szakmai tapasztalat előny. Ügyfél orientáltság előny. Bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet telefonon.
Kaposvár
1 napja

Csemege pultos

1 484 Ft/óra
Feladatok: vásárlók kiszolgálása Elvárások: nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony jó kommunikációs készség precíz munkavégzés 18. betöltött életév Munkaidő hétfőtől vasárnapig, 06:00-22:00 között történő munkavégzés heti min. 2 nap vállalása, napi 8 órában Amit...
Keszthely, Zala
1 napja

Kaposvári büfébe keresünk pultos/szakács feladatok ellátására munkatársat

3F-Gasztro Kft.

Munkavégzés helye: Kaposvár 2020. 10. 29. 15:11 Jelentkezem Újonnan nyíló kaposvári büfébe keresünk pultos/szakács feladatok ellátására munkatársat. Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Elvárások: Hasonló munkakörben...
Kaposvár
5 órája

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.