Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Pultos Állás Gyöngyös, Heves

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Egri gyorsétterem pultos-kiszolgàlót keres azonnali kezdéssel.

Egri gyorsétterem pultos-kiszolgàlót keres azonnali kezdéssel. Versenyképes fizetés, kellemes légkör, biztos munka. (***) ***-**** (***) ***-****
Eger
5 napja
Új

Egerben gyorsétterem pultos-kiszolgàlót keres

Egri gyorsétteremben pultos-kiszolàlót keresek folyamatos munkára azonnali kezdéssel. Egy hónapban 15 napot dolgozva 153 000.- forint nettó fizetés. 20 napot dolgozva 204 000.- forint nettó fizetés. Végzettséget nem igénylő munka. (***) ***-**** (***) ***-****
Eger
5 napja

Éjszakai Szállodai Recepciós

Avar Hotel Kft.

Főbb feladatok: . Check-in, check-out folyamatok · Számlázás · Vendégek udvarias kiszolgálása · A pozitív vendégértékelések ösztönzése · Együttműködés a szálloda további részlegeivel Elvárások: · Angol nyelvtudás · Felhasználói szintű számítógépes ismeretek A pozíció...
Mátrafüred, Heves
8 napja
Gyors jelentkezés

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.