Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Pultos Állás Budapest, I. kerület

5 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben
Új

Büfés munkakör

Vagon

Kedves Állaskeresők! Déli pályaudvari büfénkbe keresünk pultos, és szendvics készítő kolléganőket! Teljes vagy részmunkaidőbe. Teljes munkaidő: 7-20.00-ig Jelentkezni fényképes önéletrajzzal tudtok!
Budapest, I. kerület
2 napja
Gyors jelentkezés

Felszolgáló

900 - 1 000 Ft/óra

Vagon

I kerületi éttermünkbe, munkatársat keresünk pultos, felszolgáló munkakörbe teljes és részmunkaidőben Legalább 3év gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Szükségünk van rád: ~ha igényes vagy magadra és környezetedre ~pörgős vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni...
15 napja

Pultos

ANGELIKA BISZTRÓ KFT.

Pultos ANGELIKA BISZTRÓ KFT. Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, és precíz pultost keresünk azonnali kezdéssel.Fiatalos lendületes csapat várja.Jó hangulat,korrekt bérezés. Nem szezonális!!!Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal. Angol nyelvtudás,minimum 5 éves szakma...
12 napja

Szobalányt keresünk a budai Hotel Castle Gardenbe azonnali belépéssel!

Hosszú távú munkalehetőség az 1. kerületben a Széll Kálmán tértől 5 percre a 4 csillagos Hotel Castle Gardenben, azonnali belépéssel. Elvárások: - szakmai tapasztalat - precízség - igényesség - nyitottság A fényképes önéletrajzokat az ****@*****.*** e-mail címre...
Egy hónappal ezelőtt

Munkát kínál vendéglátó

1 000 Ft/óra
Bel-Budán az I.ker meleg konyhás büfébe keresünk meleg konyhás pultost aki egyedül is tud dolgozni.Minimális főzés, sütés tapasztalat szükséges.Bér megegyezés szerint. Érdeklődni:(***) ***-****
25 napja