Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Szűrők

Töröl

Programozó Állás Székesfehérvár

2 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Programozó gyakornok - országosan (ZP-3993)

2 500 Ft/óra
Feladatok: Fejlesztés. tesztelés és ötletelés. Olyan lelkes nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, akik ismerik az alábbi programokat: Flutter, JUnit, Ios és Android. Elvárások: Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (IT területen ...
Budapest
24 napja

Junior/Medior PHP fejlesztő (TYPO3 CMS)

400 000 - 500 000 Ft/hó

Digital Zombies Kft.

 ...közelében található, azonban lehetőség van a remote munkavégzésre is. Olyan új kollégákat keresünk, akik már rendelkeznek alapvető programozó tudással és érdeklődnek a webfejlesztés / weblapkészítés iránt. Középfokú, aktív angol tudás elengedhetetlen a napi...
Budapest
8 napja
Távmunka Gyors jelentkezés

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 80 km található.