Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Pincér Állás Pécs

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Szakács/Cukrász/Pincér/Vendéglátós

Környezetvédő Kft.

Követelmények: Olyan kollégát keresünk, aki 25 év alatti, és van szakmai végzettsége. Munkakörülmények: Összeszokott csapat várja a következő kollégáját, a munka nálunk mindig jó hangulatban telik.
Pécs
22 napja
Gyors jelentkezés

Pincér állás Pécsett

Agila-Danben Kft.

Munkavégzés helye: Pécs 2020. 08. 28. 09:34 Jelentkezem Pécsi belvárosi étterembe 4 órás munkaidőkeretben szakképzett felszolgáló hölgyet keresünk. Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal, vagy a (***) ***-**** telefonszámon...
Pécs
27 napja

Vendéglátó Eladó munkakörbe szakképzett kolléganőt keresünk

250 000 Ft/hó
Szakképzett, önállóan dolgozni tudó, precíz és munkájára igényes kolléganőnket keressük Vendéglátó-eladó, Pincér, vagy Cukrász képzettséggel.
Pécs
27 napja