Elnézést kérünk, hiba történt és szerverünk nem tudta feldolgozni jelenleg kérését. Próbálja meg ismét néhány perc múlva.

Pék Állás Győr

3 állásajánlat

Új munkákat kaphat e-mailben

Pék

Harnyas Pékség Kft.

Péket keresünk főállásba! Követelmények: leveles tésztában jártasság előnyt jelent. Munkakörülmények: kulturált munkakörnyezet. Kötelességek: pontos, preciz munkavégzés.
Győr
24 napja
Új

Pék

Ceres Sütőipari ZRt

Pék Munkakör: Pék szakmunkák elvégzése, a termékek gyártástechnológia szerinti előkészítése. Feladatok: • Pékipari gépek beállítása, masszakészítés-feldolgozás, tésztaformázás • A gépek berendezések folyamatos és rendszeres tisztítása Elvárások: • Szakirányú végzettség...
Győr
6 napja
Új

Területi vezető

Lipóti Pékség Kft.

 ...kapcsolatteremtő képességszámítógépes ismeret (Microsoft Excel) - Rkeeper rendszer ismerete- budapesti lakhely- több, mint 5 év vezetői tapasztalat- pék szaküzletben szerzett tapasztalat- bérigény feltüntetése az önéletrajzban céges autónotebooktelefonmegfelelő bérezésstabil fizetés
Lipót, Győr-Moson-Sopron
3 napja

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.