Szűrők

Publikáció dátuma

Fizetés

Foglalkoztatás jellege

Távolság a várostól

Freelance hirdetések:

Mutasd

Állás Pék Balatonszőlős, Veszprém

1-7 a 7 találatból

Balatonszemes, Somogy
Balatonszemesi pékségbe pékeket keresünk! Szállás biztosított! Érdeklődni lehet a következő e-mail címen fényképes önéletrajzot mellékelve: szemespekseg@freemail.hu
6 napja
Tesco-Global Áruházak Zrt.  -  Veszprém
Munkakör megnevezése: Pék táblás Munkavégzés helye: 8297 Tapolca, Veszprémi út 5. Feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető. Részt vesz a munkafolyamatokban a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve...
7 órája
Balatonfüred, Veszprém
Balatonfüredre a Bergmann Cukrászdákba munkájára igényes, finom pékáru készítésében is jártas munkatársakat keresünk.
11 napja
Tihany, Veszprém
Tihanyi étterembe keresünk péket, lángossütő, konyhai kisegítő munkatársakat áprilistól októberig. Szállást, étkezést biztosítunk. Nyugati bérezés! Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével a keklev@t-online.hu címre.
3 napja
Balatonkenese, Veszprém 250000 Ft/hó
Házaspárok, családok, egyének részére kínálok munkalehetőséget Balatonkenesén, éves állás biztosításával megélhetést. Kertész, pék ,kőműves , takarító, bolti eladó, pincér, raktáros beosztások közül lehet választani. Éves foglalkoztatás. Szállás biztosítás
6 napja
Ajka, Veszprém
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Pék Feladatok Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető Részt vesz a munkafolyamatokban a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást...
12 napja
Siófok, Somogy
Cégünk munkatársat keres az alábbi pozíciókba: Pék, Betanított munka, Élelmiszeripari munkatárs Feladatok ~ Pék és egyéb sütőipari feladatok Elvárások ~ Iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
12 napja

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka

Freelance állásajánlatok megjelenitése

Azért mutatjuk Önnek ezt az állásajánalatot ebből a városból, mert a választott várostól nem több, mint 40 km található.