Mutasd

Állás Pályakezdő Szombathelyi járás, Vas

1-20 a 22 találatból

ADECCO Kft.  -  Szombathely
 ...Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Pályakezdő mérnök (Ref.sz.: MTB 70407) Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, autóipari...
19 napja
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.  -  Szombathely
A MÁV-START Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába KÖZLEKEDÉSMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres Miskolc, Debrecen, Szombathely, Szeged, Pécs munkavégzési helyekre Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van...
14 napja
Magyar Államvasutak Zrt.  -  Szombathely
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába ÉPÍTÉSZMÉRNÖK végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településekre: MISKOLC, SZOMBATHELY Várunk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége! Jelentkezz...
14 napja
Workline.hu állásportál  -  Szombathely
 ...bátran a céljaidért! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a város megjelölésével az alábbi email címen: oneletrajz@benks.hu Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Megbízó Egyéb területek - A munkavállalóval kapcsolatos elvárások A pozíció betöltésére alkalmas...
15 napja
BPW  -  Szombathely
 ...magyarországi támogatójával ~Programtelepítések, tesztelések, hibaelemzések végrehajtása Elvárások: ~Szakirányú felsőfokú végzettség (pályakezdők esetén gazdaságinformatikus végzettség) ~Szakmai angol vagy német nyelvismeret ~Ipari termelő egység ERP és kapcsolódó...
Gyors jelentkezés 2 hónappal ezelőtt
Hireone  -  Szombathely
 ..., villamosmérnök, mechatronikai) és/vagy releváns tapasztalat releváns területen Angol nyelvtudás, társalgási szinten min. Pályakezdő villamos- vagy automatizálási mérnökök jelentkezését is várjuk... természetesen nagy előny, ha valaki dolgozott már hasonló pozícióban...
14 napja
MÁV-csoport  -  Szombathely
A MÁV Zrt. 2017. évi Pályakezdő diplomás programjába Közlekedésmérnök végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres a következő településekre: Budapest, Esztergom, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár, Győr, Szeged, Kiskunhalas, Kecskemét, Miskolc, Szombathely Várunk...
2 napja
Man at Work Kft.  -  Szombathely
 ...összekapcsolása Folyamatadatok elemzése KPI cél elérése Elvárások: Műszaki felsőfokú, szakirányú végzettség (mechatronika, automatizálás) Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban Strukturált, pontos...
14 napja
Balogunyom, Vas
Szombathelytől 10 km-re található partnercégünk részére keresünk kereskedő / területi képviselő munkakörbe munkavállalókat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Elvárás: - B kategóriás jogosítvány - min. érettségi végzettség - német vagy angol nyelvtudás - autó (kezdeti...
8 napja
Szombathely
 ...értékesítésében szerzett tapasztalat Munkavégzés helye: Vas megye, Szombathely Jelentkezés módja: Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a szombathely@otpip.hu e-mail címen.
21 napja
Szombathely
 ...szervezőkézség, csapatmunkára való hajlandóság - pontosság, precizitás - elkötelezettség a végzett munka mellett - terhelhetőség - pályakezdő is lehet Amit kínalunk: - versenyképes fizetés - dinamikus csapat - hosszú távú munkalehetőség A fényképes önéletrajzokat a g....
25 napja
 ...szervező készség Szociális érzékenység Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi Pályakezdők jelentkezését is várjuk Előny: 1-2 éves Szociális vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat Munkavégzés helye: Veszprém...
7 napja
Szombathely 180000 - 240000 Ft/hó
 ...kezelése, karbantartása; sales support tevékenység ellátása; telemarketing tartalmak közvetítése; értékesítési feladatok ellátása; ügyfeleink telekommunikációs szokásainak felmérése. A feladat elvégzése utazással is jár. Pályakezdők jelentkezését is várja a munkáltató....
7 napja
Szombathely
Éttermünkbe egész éves munkára, fiatal csapatunkba, azonnali kezdéssel szakácsot vagy konyhai kisegítőt keresünk! Lehet akár pályakezdő is! Jelentkezni telefonon: +36706321264
21 napja
Vép, Vas
 ...csőszereléshez! Jogosítvánnyal Rendelkező!!! Központi fűtés, Víz, Gáz, szerelőt lakatos szak és betanított munkást, segédmunkást! Lehetsz pályakezdő is, akarod csinálni belejössz! Munkavégzés helye változó Magyarország területén. Bérezés megegyezés szerint! Kérek, mindenkit...
23 napja
Szombathely
Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Jelentkezni a helyszínen vagy a 06209249960-as telefonszámon lehet.
7 napja
Man at Work  -  Szombathely
 ...osztályával Folyamatos jobbítási folyamatban való részvétel (Lessons Learned) Elvárások: Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Német és/vagy angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban Kiváló kommunikációs készség...
2 hónappal ezelőtt
Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.  -  Szombathely
 ...kommunikációs- és szervező készség - Szociális érzékenység - Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés - B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi - Pályakezdők jelentkezését is várjuk Előny: - 1-2 éves Szociális vagy HR területen szerzett szakmai tapasztalat
2 napja
Szombathely
 ...szakmunkás vagy érettségi, műszaki jártasság, kereskedelmi végzettség, kereskedő-boltvezető képesítés, számítógépes alapismeret, pályakezdők jelentkezését is várja a munkáltató Speciális munkakörülmények: munkaidő: hétfőtől - péntekig 8-tól 17 óráig, minden második...
19 napja
Szombathely
Csomagolóimunkakörbe keresünk munkatársat. Végzettség nem szükséges. Elsősorban gyesről visszatérők és pályakezdők jelentkezését várjuk. Fizetés: Fizetés (fix bér) A hirdető: Állást kínál (munkaadó) Állás típus: EGYÉB Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli Pozíció...
Egy hónappal ezelőtt

Szabadúszó - szerződés kötés nélkül munka hosszú távra a munkáltatóval, időmunka, távmunka